Euroregion Elbe/Labe

Aktuální údaje o koronaviru

7-denní incidence v severních Čechách

V Čechách jsou k dispozici data ke 7-denní incidenci, tedy celkový počet nově infikovaných za posledních 7 dní na 100 000 obyvatel. Zde zveřejňujeme aktuální čísla posledních dvou týdnů pro tři sousední severočeské kraje.

datumIncidence po dobu 7 dnů
Ústecký krajLiberecký krajKarlovarský kraj
09.01.2022444,2467,8285,0
10.01.2022406,6429,0291,2
11.01.2022409,5435,5319,1
12.01.2022449,6432,1354,6
13.01.2022494,9461,9396,2
14.01.2022551,3510,3453,1
15.01.2022603,4534,7526,4
16.01.2022638,4577,2535,6
17.01.2022773,1670,1635,5
18.01.2022955,3816,5757,6
19.01.20221.097,2937,2881,0
20.01.20221.246,61.065,81.045,0
21.01.20221.388,71.202,81.165,3
22.01.20221.480,21.257,71.272,4
okres22.01.21.01.20.01.19.01.18.01.17.01.16.01.
Chomutov1.740,81.597,11.455,11.277,71.155,7891,7695,0
Děčín1.329,71.227,71.082,1930,3806,5671,9573,0
Litoměřice1.601,01.590,11.385,31.272,91.089,1909,6798,8
Louny1.147,51.037,5956,4797,8688,9561,6456,2
Most1.376,51.226,91.115,1942,9837,4679,7538,2
Teplice1.373,91.297,11.130,9973,4765,4554,2449,4
Ústí nad Labem1.702,51.648,51.526,31.408,31.281,91.099,9920,3
Česká Lípa1.175,81.167,01.026,2918,5822,3704,9633,0
Jablonec nad Nisou1.296,81.216,01.131,81.001,8872,9704,7592,1
Liberec1.158,61.107,9979,1840,1720,9600,7508,9
Semily1.564,61.466,61.248,61.117,6968,5745,0644,3
Cheb1.556,31.445,91.325,51.118,8938,4757,9616,8
Karlovy Vary1.309,71.183,81.053,6892,7771,2679,4580,6
Sokolov926,8848,0740,5617,1550,8450,3392,0

Celkový počet nových infekcí za posledních 7 dní na 100 000 obyvatel
Zdroj: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/api/v2/covid-19

7-denní-incidence v Sasku

V Německu se udává 7-denní-incidence - počet nových případů covid 19 za posledních 7 dní  na 100.000 obyvatel. 

Tyto informace jsou přehledně zpracovány na stránce Svobodného státu Sasko. Pro celé Německo jsou ke dispozici aktuální čísla na stránce Institutu Roberta Kocha.

okres / Stadt23.01.22.01.21.01.20.01.19.01.18.01.17.01.16.01.15.01.14.01.
Landkreis Görlitz352,8314,5298,9249,4229,5170,4212,7209,1176,8191,6
Landkreis Bautzen302,0262,1241,6224,5182,5169,1209,4203,0179,2184,6
Landeshauptstadt Dresden569,7551,4515,4430,4375,4290,7346,3308,1298,1279,2
Landkreis Sächsische Schweiz-Osterzgebirge308,1292,2285,2258,3249,3246,8250,5257,0267,7265,2
Landkreis Mittelsachsen242,8219,6201,3190,1169,8212,6206,7192,7189,7171,5
Stadt Chemnitz241,8229,1195,2168,2154,7132,2148,1140,3130,1134,2
Erzgebirgskreis164,5155,5149,7150,0146,4136,2152,4141,0144,9142,8
Landkreis Zwickau243,2240,0216,0183,0157,0150,3157,4144,9151,9149,0
Vogtlandkreis238,0203,7192,9185,3172,8150,5112,1124,2140,2153,6
Sachsen386,2363,9339,2299,9261,3232,0248,5231,9228,7225,2

Celkový počet nových infekcí za posledních 14 dní na 100 000 obyvatel
Zdroj: RKI, API viz https://npgeo-corona-npgeo-de.hub.arcgis.com/datasets/917fc37a709542548cc3be077a786c17_0