Euroregion Elbe/Labe

Aktuální údaje o koronaviru

14-denní incidence v severních Čechách

V Čechách jsou k dispozici data ke 14-denní incidenci, tedy celkový počet nově infikovaných za posledních 14 dní na 100 000 obyvatel. Zde zveřejňujeme aktuální čísla posledních dvou týdnů pro tři sousední severočeské kraje.

datumIncidence po dobu 14 dnů
Ústecký krajLiberecký krajKarlovarský kraj
14.07.202110,516,56,8
15.07.202110,616,77,5
16.07.202110,616,57,5
17.07.202110,916,09,2
18.07.202111,816,59,9
19.07.202112,016,310,2
20.07.202113,017,410,9
21.07.202113,118,114,0
22.07.202112,717,415,0
23.07.202112,618,314,7
24.07.202113,017,915,3
25.07.202113,019,015,7
26.07.202114,018,815,7
27.07.202113,221,216,0
okres21.07.22.07.23.07.24.07.25.07.26.07.27.07.
Chomutov17,718,519,319,318,520,922,5
Děčín12,513,214,814,014,014,08,6
Litoměřice14,314,311,712,612,616,818,5
Louny10,410,49,310,411,615,112,7
Most7,27,26,38,18,18,17,2
Teplice17,914,715,515,515,514,014,0
Ústí nad Labem10,19,39,39,39,38,48,4
Česká Lípa9,710,710,710,79,78,79,7
Jablonec nad Nisou15,312,015,314,217,518,627,3
Liberec29,128,528,527,929,628,529,1
Semily6,96,98,38,38,39,711,0
Cheb27,328,428,428,429,530,630,6
Karlovy Vary9,69,68,710,510,510,511,4
Sokolov5,78,08,08,08,06,96,9

Celkový počet nových infekcí za posledních 14 dní na 100 000 obyvatel
Zdroj: https://share.uzis.cz/s/BRfppYFpNTddAy4

7-denní-incidence v Sasku

V Německu se udává 7-denní-incidence - počet nových případů covid 19 za posledních 7 dní  na 100.000 obyvatel. 

Tyto informace jsou přehledně zpracovány na stránce Svobodného státu Sasko. Pro celé Německo jsou ke dispozici aktuální čísla na stránce Institutu Roberta Kocha.

okres / Stadt28.07.27.07.26.07.25.07.24.07.23.07.22.07.21.07.20.07.19.07.
Landkreis Görlitz1,61,60,80,80,80,81,21,20,80,4
Landkreis Bautzen3,03,33,73,73,74,02,32,02,73,0
Landeshauptstadt Dresden11,010,810,811,18,110,29,77,210,210,2
Landkreis Sächsische Schweiz-Osterzgebirge4,55,75,75,75,75,33,32,02,42,4
Landkreis Mittelsachsen4,92,63,03,02,01,61,31,01,01,0
Stadt Chemnitz3,23,72,02,01,20,80,80,40,80,8
Erzgebirgskreis3,33,03,63,63,62,11,80,90,61,8
Landkreis Zwickau2,23,53,83,83,82,92,51,31,91,9
Vogtlandkreis0,40,90,40,40,90,91,31,81,31,8
Sachsen5,54,84,74,84,13,83,42,93,53,9

Celkový počet nových infekcí za posledních 14 dní na 100 000 obyvatel
Zdroj: RKI, API viz https://npgeo-corona-npgeo-de.hub.arcgis.com/datasets/917fc37a709542548cc3be077a786c17_0