Euroregion Elbe/Labe

Tlumočníci a překladatelé

Zde najdete seznam známých tlumočníků a překladatelů, kteří nabízejí jazyky němčiny a češtiny v Euroregionu Elbe/Labe. Tento seznam není doporučením a rozhodně není vyčerpávající.

Böhme, Martina

boehme.martina@gmail.com

mobil: +49 175 41 40 750

 

CS, DE

Böttcher, Claudia

cb.boettcher@t-online.de

soudní tlumočník / překladatel

 

CS, DE, RU, EN

Brenner, Jana

info@tschechisch-oberlausitz.de

mobil: +49 176 289 208 54

www.tschechisch-oberlausitz.de

 

CS, DE

Dietrich, Sven

sven.dietrich@dietrich.cz

mobil: +420 603 854 795

 

CS, DE

Fielko, Eva

eva.fielko@seznam.cz

mobil: +420 724 307 295

www.fielko.cz

tlumočnice

 

CE, DE, EN

Glöcknerová, Gabriela

 

mobil 0049 152 3848 7453

info@uebersetzungen-gloeckner.de

www.uebersetzungen-gloeckner.de

soudní překladatelka pro český jazyk

Kohlbergstraße 3 | 01796 Pirna

CS, DE

 

 

 

Gritzner, Rena

Rena.Gritzner@mailbox.tu-dresden.de

překlady

 

CS, DE, PL

Hillebrand, Christina

info@christinahillebrand.de

Tel: +49 351  6561777; +49 151 401 44357

https://christinahillebrand.de

překlady a tlumočení

 

CS, DE

Hrabcová, Tereza

tereza.hrabcova@ujep.cz

mobil: +420 608 768 852

 

CS, DE

Jablonovská, Martina

jablonovska.martina@gmail.com

mobil: +420 724 791 378

překlady a konferenční tlumočení

CS, DE

 

 

 

Krötzsch, Jana

jana.kroetzsch@linguata.net

tel.: +49 (0)351 326 32 00

mobil: +49 179 593 40 28

www.linguata.net

 

CS, DE

Lerndorfer, Debora

Debora.lerndorfer@gmx.de

mobil 0176 66650776

překlady a konferenční tlumočení

 

CS, DE

Lipanská, Bianca

contact@biancalipanska.com

mobil +490 176 23 53 69 71

mobil +420 604 600 788

bydliště: Lipsko/Praha

www.biancalipanska.com

 

CS, DE

Mainer, Barbara

barbara.mainer@gmail.com

tel.: +420 736 524 039

profesionální tlumočení a překlady

 

CS, DE

Matern, Martina

martina.matern@web.de

tel.: +49 (0)351 6441398

mobil: +49 177 263 53 81

překlady a konferenční tlumočení

 

CS, DE

Moudrý, Lubomír

Moudrá, Markéta

 

překlady

zkušenosti s navrhováním a podáváním žádostí o příspěvek z fondů EU

www.naturtrans.cz

 

CS, DE, EN

Mudrochová, Soňa

sona.mudrochova@gmail.com

mobil: +420 774 707 367

překlady/ tlumočení - projektová manažerka

 

CS, DE

Najmanová, Šárka

ichbin@sarkanajmanova.de

překlady/ tlumočení

další služby na www.sarkanajmanova.de

 

CS, DE

Naumann, Alena

alena.naumann@googlemail.com

 

CS, DE, SK

Nesládková, Martina

nesladkova.martina@seznam.cz

mobil: +420 737 173 727

překlady

 

CS, DE

Oleárniková, Jitka

olearnikova@tschechischesbuero.de; info@dolmetscher-dresden.de

mobil: +49 172 79 77 931

telefon: +49 (0) 351 - 309 250 63

www.tschechischesbuero.de

 

CS, DE

Rejzkova, Jana

 

rejzkova@hotmail.com

mobil: +49 175 459 44 39

překlady

 

CS, DE, EN

Řežňáková, Michaela

Michaela.Reznakova.czech@seznam.cz

mobil: +420 736 783 021

překlady

 

CS, DE, SK

Sochová, Petra

petra@sochova.eu

tel.: +420 607 957 045, +420 487 868 768

www.sochova.eu

překlady/ tlumočení

 

CS, DE

Staňková, Olga

Staněk, Ondřej

 

mobil Olga: +420 602 654 472

mobil Ondřej: +420 602 277 061

překlady / tlumočení atd.

www.ondrej-stanek.cz/Internet_Firma_Volny/Index-dt.html

adresa: U Mrázovky 16, CZ - 150 00 Praha 5

 

CS, DE

Velecká, Simona

velecka@web.de

mobil: +49 160 970 21 786

Übersetzungen

 

CS, DE, SK

Westphälinger, Thomas

 

twestphaelinger@web.de

telefon: +49 351 - 84 00 716

mobil: +49 179 185 0 591

Fax.: +49 351 863 59 042

překlady / tlumočení

 

CS, DE

Zepak, Elke

 

elke.zepak@t-online.de

mobil +49 176 948 534 20

překlady

 

CS, DE, RU, SK

Chcete být zařazeni do seznamu? Prosím obraťte se na paní Richter.